Lidé si velmi často vybírají možnost pokračovat při komunikaci s obchodníkem na webu skrze svůj FB profil místo vyplňování svých dat do okénka formuláře. Taky jste už někdy pokračovali v nákupu přes svůj FB účet? Různé e-shopy, eventy, služby, aplikace, hry atd. Opravdu to děláme velmi často, aniž si to uvědomujeme:)

Lead Agent vám umožňuje umístit na vaše stránky tlačítka Facebooku, abyste mohli pomocí svých webových formulářů získat ještě snadněji nové potenciální zákazníky.

Chcete-li na svou stránku umístit tlačítko Facbook, musíte si ve svém účtu Facebook vytvořit aplikaci APP a propojit se s účtem Lead Agent®. Pokud jste si dosud nevytvořili aplikaci na Facebooku (ZDARMA), klikněte ZDE, abyste viděli intrukce, jak to udělat.

Až bude váš účet propojen s aplikací na Facebooku, zobrazí se v sekci Stavitel stránek další možnost:

Kliknutím na něj otevřete panel možností:

Přetáhněte tlačítko na místo, kam ho chcete umístit, podržte tlačítko myší a uvolněte jej na požadovaném místě stránky (pokud je místo správné, zobrazí se jako zelený pruh).

HOTOVO! Nyní publikujete svou stránku a tlačítko bude s vašimi web. formuláři perfektně fungovat. Pokud je návštěvník stránky při návštěvě vaší stránky přihlášen také na Facebooku, uvidí tlačítko se svým vlastním jménem a obrázkem.

Díky tlačítku Facebook nebudou muset návštěvníci vaší stránky zadávat svou e-mailovou adresu, aby se zaregistrovali do vašich formulářů. Budou přesměrováni automaticky do druhého kroku formuláře, kde potvrdí pouze své jméno. Pokud jste vytvořili formulář s více kroky, bude návštěvník přesměrován na krok 2 daného formuláře.

Našli jste odpověď?