Tímto způsobem pošlete svůj lead jinému uživateli, když zájemce klikne na tlačítko na jednoduché stránce.

Přejděte do Menu (1) > Jednoduché stránky (2):

Vytvořte novou jednoduchou stránku (3) nebo upravte některou ze stávajících:

Vytvořte jednoduchou stránku dle své prefererence:

Teď klikněte na tlačítko Upravit (4):

Editor stránek funguje na principu drag-and-drop (přetažení prvků). V komponentech najděte komponent tlačítko a ten přidejte na svou stránku. Po přidání tlačítka klikněte v nastavení tlačítka na Upravit (5):

V nastavení tlačítka přejděte na kartu Odkaz (6), zadejte URL adresu, na kterou chcete přesměrovat potenciálního zákazníka, když potenciální zákazník klikne na váš odkaz (7), vyberte, zda chcete otevřít odkaz v novém okně (8 volitelný), poté zaškrtněte možnost Povolit sdílení leadů (9) a nakonec klikněte na "Aplikovat" (10).

Nyní je dalším krokem vytvoření automatizace pro odesílání SMS s výzvou pro potenciální zákazníky, aby navštívili vaši novou jednoduchou stránku kliknutím na odkaz z SMS. Chcete-li vytvořit automatizaci, přejděte na kartu automatizace (11) ve zvolené strategii a skupině a kliknutím vytvořte novou automatizaci (12):

Vyberte stav (13) a typ (14) automatizace, kterou chcete vytvořit, a potvrďte:

Nyní začněte budovat svou automatizaci podle vámi zvolených kroků kliknutím na tlačítko + (15):

Odeslání leadů, kteří kliknou na odkaz v SMS:

Vyberte v krocích automatizace oblast „Sdílet leady“ (16) a konkrétně krok „Tlačítko na jednoduché stránce“ (17):

Nyní vyberte uživatele, se kterým chcete sdílet své leady. Zadejte do políčka virtuální číslo uživatele, který od vás obdrží lead (18).

Vyberte jednoduchou stránku. Stránka, kde jste vytvořili tlačítko (19):

Důležitá poznámka! Vezměte prosím na vědomí, že uživatel, který má získat váš lead, musí mít ve svém účtu nastaveno oprávnění k přijímání leadů, bez tohoto povolení jej neuvidíte ve svém seznamu. Toto nastavení je možné upravit v sekci Sdílení leadů.

Dokončete zbývající kroky a uložte jej. Jakmile začnou leady procházet těmito kroky automatizace a navštíví vaši jednoduchou stránku, automaticky budou odesláni uživateli, kterého jste si vybral/a ke sdílení.

Našli jste odpověď?